UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dyskusja powinna być o poziomie agresji i braku przestrzegania norm w przestrzeni publicznej. Pies stanowi tu tło i raczej pretekst - równie dobrze mógł zwrócić uwagę na zbyt głośną muzykę, używanie wulgaryzmów w obecności dzieci itd. Boję się, że niedługo normą będzie patologia. ..
Iw.