UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżeli nikt nie będzie mu podskakiwał to nic się nie stanie. Wszyscy widzicie jacy jesteście mali. Niby wam to przeszkadza a jak przychodzi co do czego to stoicie obok. Bo może tamtym ludziom ten pies nie przeszkadza. Tylko ten jeden miał jakieś wąty. Ja czytałem że ten pies jest łagodny do ludzi a tylko psów nie lubi. To po co to wszystko ? Po co człowieka z równowagi wyprowadzać ?

Wienio