Wybrany wątek opinii
Ja się pytam po co ten koleś fikał ? Co mu pies przeszkadzał ? Jeżeli ten pies nie lubi innych psów to trzeba razem się zebrać i iść na skargę na policję. Ktoś gdzieś pisał że ten pies nie jest groźny dla ludzi ale bojowy do innych psów. Czy ten przechodzień szedł z psem ? Raczej nie bo nie ma tego w artykule. Czyli chciał kozaczyć. Ale się nadział i oberwał.
Do moderacji
Odpowiedz
1
28
@Wienio - Wienio - co to za bełkot? Przeczytałeś chociaż co napisałes?
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
@Wienio - omojboze Wieniu tobie nie warto nic tłumaczyć, ty masz zryty łeb i podejrzewam ze ten pies ma więcej rozumu od ciebie. Bandziora bronisz czyli jesteś taki sam jak on.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@Wienio - A ja mam gaz i jak widzę psa luzem to pryskam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2