Wybrany wątek opinii

Ja się pytam po co ten koleś fikał ? Co mu pies przeszkadzał ? Jeżeli ten pies nie lubi innych psów to trzeba razem się zebrać i iść na skargę na policję. Ktoś gdzieś pisał że ten pies nie jest groźny dla ludzi ale bojowy do innych psów. Czy ten przechodzień szedł z psem ? Raczej nie bo nie ma tego w artykule. Czyli chciał kozaczyć. Ale się nadział i oberwał.
Wienio (2016.08.29)
@Wienio - Wienio - co to za bełkot? Przeczytałeś chociaż co napisałes?
seventyfive (2016.08.29)
@Wienio - omojboze Wieniu tobie nie warto nic tłumaczyć, ty masz zryty łeb i podejrzewam ze ten pies ma więcej rozumu od ciebie. Bandziora bronisz czyli jesteś taki sam jak on.
(2016.08.29)
@Wienio - A ja mam gaz i jak widzę psa luzem to pryskam.
Jacenty123 (2016.08.29)
Powrót do komentarzy