UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to, że kiedyś za rok odpowie, ,jezeli jeszcze bedzie w kraju i, co grozi mu witrualnie, to już dzieci w przedszkolu wiedza, ale spacerujący ostródzką i nie tylko chcą wiedzieć czy skoczny pan siedzi, czy znów chodzi z psem bez smyczy. ?????