A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wienio - tak jasne Wieniu, czyli według ciebie debilu można człowieka zabić na ulicy i osochozi wogle.
@Wienio - Wieniu ręce opadają na twoją głupotę. Według ciebie można pobić człowieka do nieprzytomności i osochozi wogle, nie?
Po co się stawiał ? Mógł odpuścić i iść dalej ale nie. Ten musiał go wkurzać. I teraz leży w szpitalu. I myśli sobie ze mógł nie szeryfować
@Wienio - głupota ludzka nie zna granic. ..
Dlaczego wszyscy najeżdżają na człowieka który został zaczepiony i sprowokowany ? Gdyby nie to to nic by się nie stało.
Wienio nawet jak została mu zwrócona uwaga, to uważasz, że mógł z tego powodu tak skatować człowieka ? Nie bronię tego 28 latka, bo nie widziałem całej sytuacji, ale leżącego się nie dobija. ..
A mojego syna pobili pod samymi kamerami i nie mogą od kilku miesięcy złapać tego drania
@anonimek1 - Za samo zwrócenie uwagi nie oberwał. Musiał dalej to ciągnąć i go sprowokować. Bo nie ma kłótni z byle czego.
np
Proszę wziąć psa na smycz
Spadaj
To odchodzimy i nic się nie dzieje
A tu pewnie tego nie było tylko dalsze fikanie i prowokacja
@Wienio - oooo, Wienio wcale nie jest takim prymitywem na jakiego wygląda:), napisał prawidłowo słowo "wziąć". Chciał się zabawić i potrollował, przecież to nie możliwe jest, żeby był aż tak głupi:)))
A ja o artyuł, jak wyprowadzac ludzi. W kagańcu, czy bez.