A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Opiekunka naoglądała się serialu, ,Na wspólnej" i zrobiła tak samo
Do Ana79: to może nas wszystkich oświecisz skoro tak wiele wiesz w sprawie Agaty?
Pani Moniko88 ta pani co pożyczyła to dziecko jest tak porządna jak suka w ruji.
Dlaczego skasowaliscie moj komentarz!? Śmiejecie się z TVN inni z TVP a na portelu mamy nie lepiej. Wstyd. Nie dość że portal jest mega zagmatwany jeżeli chodzi o odnalezienie sie na stronie, nie zmienia się tu nic mimo lat to jeszcze cenzura. Dobrze ze jest konkurencja i nie musze tu czesto zagladać.
@bombardier - a co napisałeś?
A suka moze jestes sama.... " gość" nie bede was pustaki komentowac
czytam pod spodem reklamę: ZWYRODNIENIE STAWÓW. Potem odczytuję komentarze powyżej: ZWYRODNIENIE UCZUĆ. I tacy są moi sąsiedzi w Elblągu. Niestety od lat. Jaki jest powód takiej nienawiści do wszystkiego?
Najpierw musi pracowac a nie pije cpa dzieci juz pozabierane ludzie co wam jej zal zal to dziecka bo w patoli zylo pewnie z ta opiekunka by mialo lepiej
@w szoku. .. - a rodzice na bani alkoholowej i do tego nacpani !!!! warto zalowac takich ludzi jedno dziecko juz zabrane krzyczy patola na maxa !! taka jest prawda
szkoda ze mnie nie porwala moze by mnie tatus jerzy ukrzewski nie katowal