UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego skasowaliscie moj komentarz!? Śmiejecie się z TVN inni z TVP a na portelu mamy nie lepiej. Wstyd. Nie dość że portal jest mega zagmatwany jeżeli chodzi o odnalezienie sie na stronie, nie zmienia się tu nic mimo lat to jeszcze cenzura. Dobrze ze jest konkurencja i nie musze tu czesto zagladać.

bombardier