Wybrany wątek opinii
Dlaczego skasowaliscie moj komentarz!? Śmiejecie się z TVN inni z TVP a na portelu mamy nie lepiej. Wstyd. Nie dość że portal jest mega zagmatwany jeżeli chodzi o odnalezienie sie na stronie, nie zmienia się tu nic mimo lat to jeszcze cenzura. Dobrze ze jest konkurencja i nie musze tu czesto zagladać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@bombardier - a co napisałeś?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0