Wybrany wątek opinii

Dlaczego skasowaliscie moj komentarz!? Śmiejecie się z TVN inni z TVP a na portelu mamy nie lepiej. Wstyd. Nie dość że portal jest mega zagmatwany jeżeli chodzi o odnalezienie sie na stronie, nie zmienia się tu nic mimo lat to jeszcze cenzura. Dobrze ze jest konkurencja i nie musze tu czesto zagladać.
bombardier (2016.08.24)
@bombardier - a co napisałeś?
maziii (2016.08.24)
Powrót do komentarzy