UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czytam pod spodem reklamę: ZWYRODNIENIE STAWÓW. Potem odczytuję komentarze powyżej: ZWYRODNIENIE UCZUĆ. I tacy są moi sąsiedzi w Elblągu. Niestety od lat. Jaki jest powód takiej nienawiści do wszystkiego?
czytam pod spodem reklamę: ZWYRODNIENIE STAWÓW. Potem odczytuję komentarze powyżej: ZWYRODNIENIE UCZUĆ. I tacy są moi sąsiedzi w Elblągu. Niestety od lat. Jaki jest powód takiej nienawiści do wszystkiego?