UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czytam pod spodem reklamę: ZWYRODNIENIE STAWÓW. Potem odczytuję komentarze powyżej: ZWYRODNIENIE UCZUĆ. I tacy są moi sąsiedzi w Elblągu. Niestety od lat. Jaki jest powód takiej nienawiści do wszystkiego?


Anuluj