A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Romulec - Nie, nie spalą mniej, tylko będą szukac gdzieś indziej, a jak nie będzie zioła będą kupować dopalacze.
Reprezentujesz tę część narodu, która jest tak głupia, że wstydzimy się Was na całym świecie, szanowny Wieśniaku.
Je..AC ROMULCA
Tam w milionie jednego zera brakuje, chyba że urzędasy już łapę położyły. :P
@brawa - Materiał jest palony, ten pewnie pojedzie do laboratorium kryminalistycznego w Gd
tytuł jak reklama: "Hurtownia marihuany pod Elblągiem"
Marihuana też zabija.
Bardzo dobrze że w Polsce jest całkowity zakaz narkotyków!!!!! Żadnych zlagodzen!!!!
Nawet sobie nie zdajesz sprawy, że sportowcy wszelkiej maści których dopingujesz przez telewizorem po treningu raczą się skrętem na przyspieszenie regeneracji. Wśród biegaczy i kolarzy ulubiona używka.
Gdyby spadło na głowę te 52kg, chyba wtedy.
do psa emeryta BUDA!!!!!