74
04.07.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Romulec - Nie, nie spalą mniej, tylko będą szukac gdzieś indziej, a jak nie będzie zioła będą kupować dopalacze. Reprezentujesz tę część narodu, która jest tak głupia, że wstydzimy się Was na całym świecie, szanowny Wieśniaku.
Byłypolicjant,emeryt (2016.07.04)
Je..AC ROMULCA
(2016.07.04)

info

5  
  2
Tam w milionie jednego zera brakuje, chyba że urzędasy już łapę położyły. :P
(2016.07.04)
@brawa - Materiał jest palony, ten pewnie pojedzie do laboratorium kryminalistycznego w Gd
Gall (2016.07.04)
tytuł jak reklama: "Hurtownia marihuany pod Elblągiem"
(2016.07.04)

info

5  
  1
Marihuana też zabija.
(2016.07.04)
Bardzo dobrze że w Polsce jest całkowity zakaz narkotyków!!!!! Żadnych zlagodzen!!!!
(2016.07.04)
Nawet sobie nie zdajesz sprawy, że sportowcy wszelkiej maści których dopingujesz przez telewizorem po treningu raczą się skrętem na przyspieszenie regeneracji. Wśród biegaczy i kolarzy ulubiona używka.
PanSterylny (2016.07.04)
Gdyby spadło na głowę te 52kg, chyba wtedy.
(2016.07.04)
do psa emeryta BUDA!!!!!
(2016.07.04)

info

2  
  3