UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie, dla takich prymitywów co łby zjarane już od dawna i tylko sieczka została, palcie dalej gamonie, żryjcie tą pyszną trawkę, zapewne da wam dobrą przyszłość........ Co za ciołki
Romulec
Dokładnie, dla takich prymitywów co łby zjarane już od dawna i tylko sieczka została, palcie dalej gamonie, żryjcie tą pyszną trawkę, zapewne da wam dobrą przyszłość........ Co za ciołki
Romulec