UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W stanach juz kilka lat temu państwo zaczęło zarabiać na handlu marihuaną a w grajdole nie dość że kasę robią "typy" to jeszcze zmuszaja młodzież do szukania alternatywnych środków . Potem szpitale mają zajęcie a podatnicy płacą .
Polska kraj parodii