UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W stanach juz kilka lat temu państwo zaczęło zarabiać na handlu marihuaną a w grajdole nie dość że kasę robią "typy" to jeszcze zmuszaja młodzież do szukania alternatywnych środków . Potem szpitale mają zajęcie a podatnicy płacą .
Polska kraj parodii