Wybrany wątek opinii
Narkotyki są dla śmieci!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
Dokładnie, dla takich prymitywów co łby zjarane już od dawna i tylko sieczka została, palcie dalej gamonie, żryjcie tą pyszną trawkę, zapewne da wam dobrą przyszłość........ Co za ciołki
Do moderacji
Odpowiedz
7
6