Wybrany wątek opinii

Narkotyki są dla śmieci!!!
(2016.07.04)
Dokładnie, dla takich prymitywów co łby zjarane już od dawna i tylko sieczka została, palcie dalej gamonie, żryjcie tą pyszną trawkę, zapewne da wam dobrą przyszłość........ Co za ciołki
Romulec (2016.07.04)
Powrót do komentarzy