UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i gdzie ja mam teraz chodzić na tanie wino... zamknęli podzamcze... zburzyli domki... a teraz zatapiają atlantydę... buuu... pozdrowienia dla wszystkich, którym nazwy arizona, keleris, mix, gala, gull, uśmiech kombajnisty, lenin, komandos, winko dziadunia, grand cherry, apetit, chateau de yabol, czar pgr-u, lucyfer czy hammer kojarzą się pozytywnie. trzymajcie się - lepiej umrzeć z przepicia niż z nudów.

local żul

Anuluj