UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zgadzam sie ,iz wkomponowanie w nowy ratusz jednej lub kilku wiezyczek nadalo by mu niezapomnianego wygladu...obecnie to kolejny ''klocek''

Tomy

Anuluj