UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadzam sie ,iz wkomponowanie w nowy ratusz jednej lub kilku wiezyczek nadalo by mu niezapomnianego wygladu...obecnie to kolejny ''klocek''
Tomy
zgadzam sie ,iz wkomponowanie w nowy ratusz jednej lub kilku wiezyczek nadalo by mu niezapomnianego wygladu...obecnie to kolejny ''klocek''
Tomy