UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i gdzie ja mam teraz chodzić na tanie wino... zamknęli podzamcze... zburzyli domki... a teraz zatapiają atlantydę... buuu... pozdrowienia dla wszystkich, którym nazwy arizona, keleris, mix, gala, gull, uśmiech kombajnisty, lenin, komandos, winko dziadunia, grand cherry, apetit, chateau de yabol, czar pgr-u, lucyfer czy hammer kojarzą się pozytywnie. trzymajcie się - lepiej umrzeć z przepicia niż z nudów.
local żul