UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli są odłożone te pieniądze, to szkoda je marnować na to paskudztwo. Czy ludzie są ślepi i nie widzą jakie to ponure gmaszysko. Skojarzenia z pruskim więzieniem trudno się pozbyć. Nawet niebieskie szyby nie pomogą. Najlepiej wygląda, jak zamknie się oczy. Pozdrawiam