UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli są odłożone te pieniądze, to szkoda je marnować na to paskudztwo. Czy ludzie są ślepi i nie widzą jakie to ponure gmaszysko. Skojarzenia z pruskim więzieniem trudno się pozbyć. Nawet niebieskie szyby nie pomogą. Najlepiej wygląda, jak zamknie się oczy. Pozdrawiam