UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
beznadziejny - pseudofuturystyczny i zdecydowanie w "złym stylu" - zamysł rodem z kina sci-fi klasy B - dziurawe drogi, postPRLowskie szare molochy, "restauracja mcdonald's" i dziwny nowy całkowicie zbędny ratusz - jak tak dalej pójdzie to Elbląg upodobni się do bezpłciowej Warszawy. Chyba że mamy odłożone 13 mln których szkoda byłoby niewykorzystać ... chyba jednak lepiej zainwestować te pieniądze w może mniej spektakularne ale na pewno znacznie ważniejsze cele.
fdq