235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak nie kręcić nosem, skoro to jest brzydkie. Wydawać publiczne pieniądze na taką brzydotę z dobudówkami ? - Niech urzędnicy swoimi pieniądzmi płacą za oszpecanie miasta, a nie publicznymi, składkowymi. Jestem pewien, że zaden z nich nie zleciłiby projektu własnego domu, za swoje pieniądze temu Panu. Pozdrowienia
Jarek (2004.06.18)

info

0  
  0
Urzędnicy nie trwonią pieniędzy na łapówki (raczej odwrotnie). Natomiast powinni być rozliczeni za przyjmowanie takich projektów. Jeśli coś jest brzydkie, to się za to nie płaci i domaga poprawienia, a nie przyjmuje projekt i udaje, że to piękne, jak jest niewydarzone. Ciekawe co to za ekspert (czy koreferent) ten projekt przyjął i jakimi argumentami posłużył się, by udowodnić, że opracowanie to ma jakiekolwiek walory i kwalifikuje się do przyjęcia. Przecież nie można szafować publicznymi pieniędzmi. I to jest najgorsze!
Zocha (2004.06.18)

info

0  
  0
elaela: wszystkiego najlepszego z okazji imienin
twoj fan (2004.06.18)

info

0  
  0
Okropny. Wygląda jak zamek Frankensteina. Ja do takiego ratusza nie wejdę. Bałbym się.
Klin (2004.06.20)

info

0  
  0
Jeśli w tym "ratuszu" ma się mieścić centrum kongresowe, to pytam się: gdzie? - przecież nie w jednej z przybudówek. Może tam umieścić gabinet głównego szefa? - Wszystkie kongresowe centra miejskie mają formy zwarte, modern, nawet jeśli tkanka miejska jest stara (i to oryginalna, a nie "sztuczna" jak u nas). Por. Perpinian, Aachen, Klagenfurt... i wiele, wiele miast europejskich. Pozdrawiam
Zbyszek (2004.06.22)

info

0  
  0
moim skromnym zdaniem mało reprezentatywny jak na ratusz a i miejsce niezbyt bo wąskie uliczki starego miasta napewno nie wydoliłyby po pewnym czasie.w koncu pozostaje problem parkingu...sporego parkingu.pozatym ratusz vis a vis kościoła...nie....cos mi nie gra tutaj.
ten i ów (2004.06.28)

info

0  
  0
To po prostu brzydkie i po co te dyskusje, nad tym, czym nie powinno się wogóle zaprzatać sobie głowy.
(2004.07.02)

info

0  
  0
niezły projekt! takiego wlasnie budynku brakuje na naszej starówce. popieram.
jerzy (2004.07.03)

info

0  
  0
Hmm... Jeszcze jedna bryła w tym "bryłowisku" zwanym Starym Miastem. To, na co pozwala miejski wydział architektury jest naprawdę kary godne!!! Powstają upiory za upiorami, może 5 kamienic ma swój urok, a ich wykonanie jest naprawdę dobre. Zdaje mi się , że istnieje bogata dokumentacja fotograficzna, a być może także architektoniczna przedwojennego ratusza o pięknej i lekkiej formie, z wieloma streczynami, wieżyczkami, która rozładowałaby trochę to "staromiejskie cementowisko" pełne reklam Coca Coli! Wnętrze tego obiektu mogłoby być nowoczesne i funkcjonalne. Jeśli w ogóle musi powstać, powinien być jego zewnętrzną kopią, nawet pomniejszoną. Dlaczego wymyślać nowe, skoro stare było piękne?
Pager (2004.07.03)

info

0  
  0
Nikt mnie nie przekona, że ten kolaż jest dobrą architekturą. Jak można popierać taki bałagan w przestrzeni i do tego rażący w oczy, jak neonowe budynki amerykańskiej prowincji. A do tego mówic, ze to swietnie pasuje do tzw. Starego Miasta. Mija sie to wszystko z prawda w architekturze, czyli jest z gruntu fałszywe.
Zbyszek (2004.07.03)

info

0  
  0