UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie kręcić nosem, skoro to jest brzydkie. Wydawać publiczne pieniądze na taką brzydotę z dobudówkami ? - Niech urzędnicy swoimi pieniądzmi płacą za oszpecanie miasta, a nie publicznymi, składkowymi. Jestem pewien, że zaden z nich nie zleciłiby projektu własnego domu, za swoje pieniądze temu Panu. Pozdrowienia
Jarek