UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urzędnicy nie trwonią pieniędzy na łapówki (raczej odwrotnie). Natomiast powinni być rozliczeni za przyjmowanie takich projektów. Jeśli coś jest brzydkie, to się za to nie płaci i domaga poprawienia, a nie przyjmuje projekt i udaje, że to piękne, jak jest niewydarzone. Ciekawe co to za ekspert (czy koreferent) ten projekt przyjął i jakimi argumentami posłużył się, by udowodnić, że opracowanie to ma jakiekolwiek walory i kwalifikuje się do przyjęcia. Przecież nie można szafować publicznymi pieniędzmi. I to jest najgorsze!

Zocha