UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmm... Jeszcze jedna bryła w tym "bryłowisku" zwanym Starym Miastem. To, na co pozwala miejski wydział architektury jest naprawdę kary godne!!! Powstają upiory za upiorami, może 5 kamienic ma swój urok, a ich wykonanie jest naprawdę dobre. Zdaje mi się , że istnieje bogata dokumentacja fotograficzna, a być może także architektoniczna przedwojennego ratusza o pięknej i lekkiej formie, z wieloma streczynami, wieżyczkami, która rozładowałaby trochę to "staromiejskie cementowisko" pełne reklam Coca Coli! Wnętrze tego obiektu mogłoby być nowoczesne i funkcjonalne. Jeśli w ogóle musi powstać, powinien być jego zewnętrzną kopią, nawet pomniejszoną. Dlaczego wymyślać nowe, skoro stare było piękne?

Pager

Anuluj