UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak nie kręcić nosem, skoro to jest brzydkie. Wydawać publiczne pieniądze na taką brzydotę z dobudówkami ? - Niech urzędnicy swoimi pieniądzmi płacą za oszpecanie miasta, a nie publicznymi, składkowymi. Jestem pewien, że zaden z nich nie zleciłiby projektu własnego domu, za swoje pieniądze temu Panu. Pozdrowienia

Jarek