UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak nie kręcić nosem, skoro to jest brzydkie. Wydawać publiczne pieniądze na taką brzydotę z dobudówkami ? - Niech urzędnicy swoimi pieniądzmi płacą za oszpecanie miasta, a nie publicznymi, składkowymi. Jestem pewien, że zaden z nich nie zleciłiby projektu własnego domu, za swoje pieniądze temu Panu. Pozdrowienia
Jarek