UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urzędnicy nie trwonią pieniędzy na łapówki (raczej odwrotnie). Natomiast powinni być rozliczeni za przyjmowanie takich projektów. Jeśli coś jest brzydkie, to się za to nie płaci i domaga poprawienia, a nie przyjmuje projekt i udaje, że to piękne, jak jest niewydarzone. Ciekawe co to za ekspert (czy koreferent) ten projekt przyjął i jakimi argumentami posłużył się, by udowodnić, że opracowanie to ma jakiekolwiek walory i kwalifikuje się do przyjęcia. Przecież nie można szafować publicznymi pieniędzmi. I to jest najgorsze!
Zocha