235
18.03.2004

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gust wyrafinmowany to nie jest. Pytanie, czy poprawny od strony użytkowania
(2004.06.15)

info

0  
  0
Przecież tego nie wie nikt, bo czegóż można się dowiedzieć z jednej "pocztówki". nawet informacja o tym, że to budynek z cegły nie wiele zmienia.
zocha (2004.06.16)

info

0  
  0
CZY TEN SEN BARBI RZECZYWIŚCIE MA POWSTAĆ? CZY NIE WYSTARCZY, ŻE JEST NA PAPIERZE? PO CO KOMU TAKI ZESTAW KLOCKÓW ( LEGO SĄ ZNACZNIE LEPSZE, ALE TAK SAMO KOLOROWE). BĘDZIE WESOŁO
ANDRZEJEK (2004.06.16)

info

0  
  0
Ten ratusz to wygląda jak kościół. Czy to będzie wypadało, żeby przy biurkach pito kawę?
antek (2004.06.16)

info

0  
  0
Każdy widzi na tym obrazku co chce, bo to zależy z której strony się patrzy. A własnie: gdzie jest front, gdzie główna fasada? Z której strony uroczyście ma wkraczać główny decydent? To jest niejasne, czyli coś z funkcją nie tak. Jak to się ma urzędnikom podobać, skoro taki tu bałagan?
Krystyn (2004.06.17)

info

0  
  0
Ta sklejka jest bez sensu. Bezład, chaos i po co to?
(2004.06.17)

info

0  
  0
Bałagan zamierzony ma swój sens. Symbolizuje to, co we wnętrzu się dzieje. A więc projekt tego budynku nie jest bryłą w próżni, lecz kodowaną - bo jest pewnym odwzorowaniem i ma wiele wspólnego z ratuszem (rozumianym jako instytucja - nie budynek).
krytyk III (2004.06.17)

info

0  
  0
Na jednej, czołowej elewacji naliczyłem osiem segmentów, każdy inny. Co to za bałagan. Jak tu się w tym pluralizmie znaleźć. Wszystko jest rozchwiane, różne, chaotyczne - słowem zlepek klocków z różnych pudełek powyciąganych (i do tego klocków brzydkich). brrr. Kto to przyjął taką koncepcję? - zapewne ktoś ślepy. Pozdrawiam tych wszystkich niewidzących, a udających, że cokolwiek widzą.
Olek (2004.06.17)

info

0  
  0
Ludzie przecież powinnismy popierac w pełni ten pomysł ( fakt sam projekt nie jest najlepszy na swiecie ale coz ...) w koncu pierwszy ratusz jaki stanał w Elblągu znajdował sie wlasnie na przeciwko katedry!
Ja (2004.06.17)

info

0  
  0
...mysle ze nie ma co krecic nosami.Moim zdaniem jest OK , a tym ktorzy sa przeciw chcialbym przypomniec ze to w koncu za Wasze[ po czesci ] pieniazki i jezeli nie ma lepszego projektu to popierac zanim jakis biurokrata przy wladzy roztrwoni caly budget na bonusy lub lapowki.
Lysy (2004.06.18)

info

0  
  0