A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gust wyrafinmowany to nie jest. Pytanie, czy poprawny od strony użytkowania
Przecież tego nie wie nikt, bo czegóż można się dowiedzieć z jednej "pocztówki". nawet informacja o tym, że to budynek z cegły nie wiele zmienia.
CZY TEN SEN BARBI RZECZYWIŚCIE MA POWSTAĆ? CZY NIE WYSTARCZY, ŻE JEST NA PAPIERZE? PO CO KOMU TAKI ZESTAW KLOCKÓW ( LEGO SĄ ZNACZNIE LEPSZE, ALE TAK SAMO KOLOROWE). BĘDZIE WESOŁO
Ten ratusz to wygląda jak kościół. Czy to będzie wypadało, żeby przy biurkach pito kawę?
Każdy widzi na tym obrazku co chce, bo to zależy z której strony się patrzy. A własnie: gdzie jest front, gdzie główna fasada? Z której strony uroczyście ma wkraczać główny decydent? To jest niejasne, czyli coś z funkcją nie tak. Jak to się ma urzędnikom podobać, skoro taki tu bałagan?
Ta sklejka jest bez sensu. Bezład, chaos i po co to?
Bałagan zamierzony ma swój sens. Symbolizuje to, co we wnętrzu się dzieje. A więc projekt tego budynku nie jest bryłą w próżni, lecz kodowaną - bo jest pewnym odwzorowaniem i ma wiele wspólnego z ratuszem (rozumianym jako instytucja - nie budynek).
Na jednej, czołowej elewacji naliczyłem osiem segmentów, każdy inny. Co to za bałagan. Jak tu się w tym pluralizmie znaleźć. Wszystko jest rozchwiane, różne, chaotyczne - słowem zlepek klocków z różnych pudełek powyciąganych (i do tego klocków brzydkich). brrr. Kto to przyjął taką koncepcję? - zapewne ktoś ślepy. Pozdrawiam tych wszystkich niewidzących, a udających, że cokolwiek widzą.
Ludzie przecież powinnismy popierac w pełni ten pomysł ( fakt sam projekt nie jest najlepszy na swiecie ale coz ...) w koncu pierwszy ratusz jaki stanał w Elblągu znajdował sie wlasnie na przeciwko katedry!
...mysle ze nie ma co krecic nosami.Moim zdaniem jest OK , a tym ktorzy sa przeciw chcialbym przypomniec
ze to w koncu za Wasze[ po czesci ] pieniazki i jezeli nie ma lepszego projektu to popierac zanim jakis
biurokrata przy wladzy roztrwoni caly budget na bonusy lub lapowki.