A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
miodzio... 67% głosów na "KIT" a oni i tak zamierzają to zbudować... to się nazywa demokracja :/
Własnie, demokracja kwitnie...
proszę policzyc te procenty troszkę dokładniej, bo coć mi się nie zgadza...zresztą, jak wszystko w tej niekrystalicznej etycznie sprawie...
735 głosów, hit- 241 (32,78%), kit- 494 (67,21%)
a gdzie 0,1% ? :)))
Do Jerzego: gratuluje gustu. Może od razu coś na to "Stare Miasto" przenieść z parku rozrywki (najlepiej spod Paryża)
Brzydkie to i trzeba porzadnie pomyslec, aby projekt ten uratować.
Skąd u tylu osób skojarzenia tego projektu z "parkiem rozrywki" - Przecież to ponure i do ciężkiej, pruskiej architektury należy. Gdzie temu projektowi do kalifornijskiego postmodernizmu! - A to właśnie "pozenienie" tradycji (pruskiej) z "nowoczesnym" (choc tez minionym) daje ten okropny zgrzyt. Jeśli tego nie poprawią (kolor, ład) to zbudują cudactwo. Wypada tylko gratulować (projektantom i inwestorom) wyboru koncepcji. Wakacyjne pozdrowienia.
skończcie już z tym pi@%&niem o "pruskiej" architekturze...
Obecny projekt absolutnie nie nawiązuje do historii naszego miasta , a poza tym nie współgra z otoczeniem ( Katedra ) a gdzie elementy zdobiące : granit , piaskowiec itd. Brak polotu i wyobrażni .