25
08.02.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stwierdzenie że bezdomny to też człowiek, dostaje same minusy. Czyżby BÓG wszystkich opuścił??? Nie wolno tak traktować wynędzniałego, osłabionego, praktycznie leżącego człowieka. Mój dom, moja twierdza-OK, ale to tylko altanka. teraz za wasze pieniądze będzie leczony i zajmuje łóżko, które by było może dla kogoś z waszych bliskich.
kiep (2016.02.08)

info

5  
  19
Bezdomny.to.woń.do.noclegowni.
okej (2016.02.08)

info

13  
  4
Bezdomny.to.woń.do.noclegowni.
okej (2016.02.08)

info

5  
  2
A co jest nie tak z waszymi kobietami?
(2016.02.08)
Aha, czyli jak mi ktos wejdzie do domu, a mi nie daj boze przyjdzie ochota niegrzecznie wypraszac ow "goscia" trzonkiem do miotly i nie daj boze nabije mu siniaka - to grozi mi kara do 5 lat, a temu bandycie nic?
realista1 (2016.02.08)

info

12  
  3
Policjanci pomylili ofiarę z napastnikiem
(2016.02.08)

info

11  
  2
prawidłowo zrobil, wiecej nie okradna jego altanki ani nie zasyfia
kozadowoza (2016.02.08)

info

6  
  3
"Najnowsze wyliczenia międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam są co najmniej szokujące. Opublikowany w poniedziałek raport wskazuje, że 1% najbogatszych ludzi na świecie posiada większy majątek niż pozostałe 99%. W dużym skrócie można powiedzieć, że rozwarstwienie społeczne rośnie szybciej niż przewidywano i nikt nawet nie próbuje rozwiązać tego problemu. Według organizacji Oxfam, dokładnie 62 najbogatsze osoby posiadają taki sam majątek co 3,6 miliarda najbiedniejszych ludzi. Bogacze stają się więc coraz bogatsi, a biedni żyją w coraz większej nędzy. Sytuacja zmieniła się dramatycznie w przeciągu ostatnich lat. W 2010 roku 388 osób posiadało tyle samo co połowa biedniejszej populacji. W ciągu 6 lat, majątek tej biedniejszej połowy zmniejszył się o trylion dolarów, podczas gdy 62 najbogatsze osoby na świecie wzbogaciły się o ponad 500 biliardów dolarów. Ich dobytek wzrósł zatem o około 44%. " - tak tak drogie dzieci - trzeba zap. .. lać już od małego, bo te 60 osób tak chce (ustami swoich politykiernych marionetek). Albo już dziś otworzycie oczy, albo w przeciągu kilku lat zobaczycie tu (zdziwieni, jak zawsze) piekło na Ziemi.
PolskiAnarchista (2016.02.08)

info

3  
  0
Włamał się do jego altanki, nawet jeśli była otwarta. Więc naruszył jego własność. Nikt go tam nie zapraszał. Zdarzyło się to nie pierwszy raz. To miał chyba facet powód, by się wkurzyć i wytrzepać garba bezdomnemu. Pewnie innemu intruzowi też by przyłożył. Bezdomny, włamywacz, złodziej, czy pijak, gonić ich w cholerę. Moja własność jest nietykalna.
jhhgff (2016.02.08)

info

8  
  6
Jak była otwarta to nawet się nie włamał
(2016.02.08)

info

3  
  2