25
08.02.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@realista1-sory, nie wiedziałem że twoim domem jest altanka, w takim przypadku zwracam honor
kiep (2016.02.08)

info

4  
  0
@PolskiAnarchista-Nie wiem do czego zmierzasz tym raportem. Taka jest podstawowa idea ewolucji człowieka, -gdyby wszyscy mieli po równo, to do tej pory ludzkość siedziała by na palmach. Niestety, mądrzejsi, sprytniejsi, przedsiębiorczy, (fakt-nie zawsze uczciwi)itd. tak mają, że po prostu mają więcej. Można mieć pretensje do pana BOGA, że nie dał wszystkim krajom po równo ropy, gazu i diamentów. Polska jest jedynym chyba krajem który został poturbowany przez tyle wojen. Wracając do bezdomnych, chyba jeszcze w narodzie nie całkiem zaginął odruch pomocy, bo gdyby wszyscy byli tacy jak ten z tą pałą, problem bezdomnych by nie istniał
kiep (2016.02.08)

info

1  
  3
chłop bezdomny altanka otwarta wszedł i przez jego obecność złodzieje nie opie, ,, ,olili tej budy za pilnowanie właściciel powinien być wdzięczny, ,, ,a nie pałowac zziębniętego biedaka.
jasiuskrzypifurtka (2016.02.09)

info

4  
  0
sa noclegownie no ale tam trzeba byc trzezwym wiec lepiej wlamac sie do jakiejs altanki zeby dynksa sie napic przed snem.
wejgfjq881ajsvvn012 (2016.02.10)

info

0  
  1
zmiencie w tytule na JEGO ALTANKE, bo wprowadzie w blad
cvm (2016.02.16)

info

1  
  0