A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@realista1-sory, nie wiedziałem że twoim domem jest altanka, w takim przypadku zwracam honor
@PolskiAnarchista-Nie wiem do czego zmierzasz tym raportem. Taka jest podstawowa idea ewolucji człowieka, -gdyby wszyscy mieli po równo, to do tej pory ludzkość siedziała by na palmach. Niestety, mądrzejsi, sprytniejsi, przedsiębiorczy, (fakt-nie zawsze uczciwi)itd. tak mają, że po prostu mają więcej. Można mieć pretensje do pana BOGA, że nie dał wszystkim krajom po równo ropy, gazu i diamentów. Polska jest jedynym chyba krajem który został poturbowany przez tyle wojen. Wracając do bezdomnych, chyba jeszcze w narodzie nie całkiem zaginął odruch pomocy, bo gdyby wszyscy byli tacy jak ten z tą pałą, problem bezdomnych by nie istniał
chłop bezdomny altanka otwarta wszedł i przez jego obecność złodzieje nie opie, ,, ,olili tej budy za pilnowanie właściciel powinien być wdzięczny, ,, ,a nie pałowac zziębniętego biedaka.
sa noclegownie no ale tam trzeba byc trzezwym wiec lepiej wlamac sie do jakiejs altanki zeby dynksa sie napic przed snem.
zmiencie w tytule na JEGO ALTANKE, bo wprowadzie w blad