UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aha, czyli jak mi ktos wejdzie do domu, a mi nie daj boze przyjdzie ochota niegrzecznie wypraszac ow "goscia" trzonkiem do miotly i nie daj boze nabije mu siniaka - to grozi mi kara do 5 lat, a temu bandycie nic?
realista1