UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aha, czyli jak mi ktos wejdzie do domu, a mi nie daj boze przyjdzie ochota niegrzecznie wypraszac ow "goscia" trzonkiem do miotly i nie daj boze nabije mu siniaka - to grozi mi kara do 5 lat, a temu bandycie nic?

realista1

Anuluj