UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stwierdzenie że bezdomny to też człowiek, dostaje same minusy. Czyżby BÓG wszystkich opuścił??? Nie wolno tak traktować wynędzniałego, osłabionego, praktycznie leżącego człowieka. Mój dom, moja twierdza-OK, ale to tylko altanka. teraz za wasze pieniądze będzie leczony i zajmuje łóżko, które by było może dla kogoś z waszych bliskich.
kiep