UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aha, czyli jak mi ktos wejdzie do domu, a mi nie daj boze przyjdzie ochota niegrzecznie wypraszac ow "goscia" trzonkiem do miotly i nie daj boze nabije mu siniaka - to grozi mi kara do 5 lat, a temu bandycie nic?

realista1