UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Stwierdzenie że bezdomny to też człowiek, dostaje same minusy. Czyżby BÓG wszystkich opuścił??? Nie wolno tak traktować wynędzniałego, osłabionego, praktycznie leżącego człowieka. Mój dom, moja twierdza-OK, ale to tylko altanka. teraz za wasze pieniądze będzie leczony i zajmuje łóżko, które by było może dla kogoś z waszych bliskich.
kiep