47-latek skręcił pod prąd. Miał 3,5 promila
Fot. udostępniona przez Czytelnika
47-letni mężczyzna, który kierował mitsubishi outlander skręcając z ul. Teatralnej w 12 Lutego w Elblągu, zderzył się z prawidłowo jadącym radiowozem Żandarmerii Wojskowej. Powodem nietypowego manewru, jakim jest niewątpliwie jazda pod prąd, mogła być nieznajomość miasta. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili inną przyczynę. Były to ponad 3 promile alkoholu...