47-latek skręcił pod prąd. Miał 3,5 promila

26
05.11.2015
47-latek skręcił pod prąd. Miał 3,5 promila
Fot. udostępniona przez Czytelnika
47-letni mężczyzna, który kierował mitsubishi outlander skręcając z ul. Teatralnej w 12 Lutego w Elblągu, zderzył się z prawidłowo jadącym radiowozem Żandarmerii Wojskowej. Powodem nietypowego manewru, jakim jest niewątpliwie jazda pod prąd, mogła być nieznajomość miasta. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili inną przyczynę. Były to ponad 3 promile alkoholu...
Zdarzenie miało miejsce dziś około godz. 13.30 na skrzyżowaniu ulic 12-go Lutego i Teatralnej. Z tej ostatniej wyjechał swoim mitsubishi 47-letni mężczyzna. Wyjechał, skręcając w prawo, „pod prąd” prosto na radiowóz żandarmerii wojskowej, z którym w konsekwencji się zderzył.
   Na miejsce wysłano policyjny patrol ruchu drogowego. Badanie alkotestem wykazało u 47-latka 3,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna usłyszy zarzut kierowania autem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawiania wolności oraz grzywna za spowodowanie kolizji.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brak słów imbecyl
(2015.11.05)

info

50  
  1
przestan obrazac innych w jaki kolwiek sposob
(2015.11.05)
Nie obrażajcie IMBECYLI- to ścierwo pijane- jest o wiele gorsze
ttt (2015.11.05)

info

45  
  0
W poniedziałek na tym skrzyżowaniu starszy pan jadący od Nowowiejskiej w stronę 12lutego chciał wjechać pod prąd ,ale ja stałam do skrętu w Teatralną i tym sposobem go zblokowałam. Wcześniej też już widziałam jak tam Pan mknoł 12 lutego pod prąd
(2015.11.05)

info

2  
  0
Mknoł. .. .. szok.
jsu (2015.11.05)

info

27  
  1
A co z trzeźwością żandarma ? Żadnej wzmianki. Czyżby policja miała coś do zatuszowania ?
(2015.11.05)
3,5 promila to raczej nie był wczorajszy, musiał być mocno dzisiejszy, pewnie przed samą jazdą wydoił, nie rozumiem czym się kierował?
(2015.11.05)

info

5  
  0
Szkoda, że pijaka nie zastrzelili. Cóż, teraz zapewne będzie próbował kogoś brutalnie zabić jeżdżąc po pijaku bez prawka.
(2015.11.05)

info

6  
  1
Tak naprawdę, to oznakowanie poziome na tym skrzyżowaniu nie jest dokończone. Dla obcego, skręcającego z Nowowiejskiej w lewo to masakra, powinna być przerywana pokazująca pas jazdy
(2015.11.05)

info

3  
  6
No ten nie był obcy, NEBlander to swojak.
(2015.11.05)

info

1  
  1