26
05.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Toż ten ze zdjęcia to swojak, n. e. b. ORAK
(2015.11.05)

info

1  
  1
myslę, że dwa lata to stanowczo za duzo, ale 3 miesiące bylyby w sam raz. 3 promile - 3 miesiące. plus wysoka grzywna. i konfiskata auta, zaręczam, że drugi raz by się nie nawalił za kierownicą, a chyba o to chodzi, by wyeliminować takie zagrożenie na drogach, a nie straszyć 2 laty, ktorych i tak nikt nie dostaje.
(2015.11.05)

info

4  
  5
a moim zdaniem "ebląskie" skrzyżowania i te stare i te budowane ostatnio są do d. .. Dużo łatwiej i przyjemniej jest śmigać po skrzyżowaniach 3-miejskich lub olsztyńskich. Hero.
(2015.11.05)

info

4  
  7
I teraz te jego auto powinno przejsc na wlasnosc Panstwa i byc zlicytowane.
(2015.11.05)
Odpisując na twoje pytanie zawsze podczas kolizji sprawdzani są sprawca i poszkodowany nie zależnie kto jechał. Skoro niema zmianki znaczy ze trzeźwy
OBYWATEL1 (2015.11.05)
Samochodek za 100 tysiaków to uważa, że wszystko mu wolno. Może lokalny przedsiębiorca, który najpierw kupuje samochód a jak coś zostanie to dopiero płaci pracownikom.
koz. (2015.11.05)

info

2  
  1
prawidłowo jadącym radiowozem Żandarmerii Wojskowej. .. tylko co ten samochód robi za pasami i na czerwonym świetle prawie na środku skrzyżowania. ..
heheheheh (2015.11.05)
bo to zdjęcie d. ebilu nie jest zrobione w momencie zderzenia. Zresztą co tu tłumaczyć, zadane pytanie wyraźnie świadczy o twoim poziomie umysłowym, więc szkoda strzępić klawiatury. I tak nie pojmiesz.
(2015.11.05)
w wielkiej orkiestrze świątecznej pomocy. .. ale państwo to nie Polska, masz groźne myśli, wymierzasz straszne karyy
(2015.11.05)
zatankował do pełna
(2015.11.06)

info

0  
  1