A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Toż ten ze zdjęcia to swojak, n. e. b. ORAK
myslę, że dwa lata to stanowczo za duzo, ale 3 miesiące bylyby w sam raz. 3 promile - 3 miesiące. plus wysoka grzywna. i konfiskata auta, zaręczam, że drugi raz by się nie nawalił za kierownicą, a chyba o to chodzi, by wyeliminować takie zagrożenie na drogach, a nie straszyć 2 laty, ktorych i tak nikt nie dostaje.
a moim zdaniem "ebląskie" skrzyżowania i te stare i te budowane ostatnio są do d. .. Dużo łatwiej i przyjemniej jest śmigać po skrzyżowaniach 3-miejskich lub olsztyńskich. Hero.
I teraz te jego auto powinno przejsc na wlasnosc Panstwa i byc zlicytowane.
Odpisując na twoje pytanie zawsze podczas kolizji sprawdzani są sprawca i poszkodowany nie zależnie kto jechał. Skoro niema zmianki znaczy ze trzeźwy
Samochodek za 100 tysiaków to uważa, że wszystko mu wolno. Może lokalny przedsiębiorca, który najpierw kupuje samochód a jak coś zostanie to dopiero płaci pracownikom.
prawidłowo jadącym radiowozem Żandarmerii Wojskowej. .. tylko co ten samochód robi za pasami i na czerwonym świetle prawie na środku skrzyżowania. ..
bo to zdjęcie d. ebilu nie jest zrobione w momencie zderzenia. Zresztą co tu tłumaczyć, zadane pytanie wyraźnie świadczy o twoim poziomie umysłowym, więc szkoda strzępić klawiatury. I tak nie pojmiesz.
w wielkiej orkiestrze świątecznej pomocy. .. ale państwo to nie Polska, masz groźne myśli, wymierzasz straszne karyy
zatankował do pełna