UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że pijaka nie zastrzelili. Cóż, teraz zapewne będzie próbował kogoś brutalnie zabić jeżdżąc po pijaku bez prawka.


Anuluj