UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że pijaka nie zastrzelili. Cóż, teraz zapewne będzie próbował kogoś brutalnie zabić jeżdżąc po pijaku bez prawka.
Szkoda, że pijaka nie zastrzelili. Cóż, teraz zapewne będzie próbował kogoś brutalnie zabić jeżdżąc po pijaku bez prawka.