UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak naprawdę, to oznakowanie poziome na tym skrzyżowaniu nie jest dokończone. Dla obcego, skręcającego z Nowowiejskiej w lewo to masakra, powinna być przerywana pokazująca pas jazdy
Tak naprawdę, to oznakowanie poziome na tym skrzyżowaniu nie jest dokończone. Dla obcego, skręcającego z Nowowiejskiej w lewo to masakra, powinna być przerywana pokazująca pas jazdy