UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak naprawdę, to oznakowanie poziome na tym skrzyżowaniu nie jest dokończone. Dla obcego, skręcającego z Nowowiejskiej w lewo to masakra, powinna być przerywana pokazująca pas jazdy


Anuluj