UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W poniedziałek na tym skrzyżowaniu starszy pan jadący od Nowowiejskiej w stronę 12lutego chciał wjechać pod prąd ,ale ja stałam do skrętu w Teatralną i tym sposobem go zblokowałam. Wcześniej też już widziałam jak tam Pan mknoł 12 lutego pod prąd


Anuluj