UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W poniedziałek na tym skrzyżowaniu starszy pan jadący od Nowowiejskiej w stronę 12lutego chciał wjechać pod prąd ,ale ja stałam do skrętu w Teatralną i tym sposobem go zblokowałam. Wcześniej też już widziałam jak tam Pan mknoł 12 lutego pod prąd