UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W poniedziałek na tym skrzyżowaniu starszy pan jadący od Nowowiejskiej w stronę 12lutego chciał wjechać pod prąd ,ale ja stałam do skrętu w Teatralną i tym sposobem go zblokowałam. Wcześniej też już widziałam jak tam Pan mknoł 12 lutego pod prąd