Zdarzenie miało miejsce wczoraj (28 lipca) około północy. Wtedy to do elbląskiego szpitala została przewieziona 21-letnia kobieta. Jej dziwne zachowanie 2 godziny wcześniej skłoniło obsługę ośrodka wypoczynkowego w Krynicy Morskiej do wezwania pogotowia ratunkowego i policji. Kobieta najpierw biegała półnaga po ośrodku, później straciła przytomność. Policjanci przyjechali w momencie, kiedy na miejscu ratownicy medyczni udzielali jej pomocy. Kobietę przewieziono karetką do elbląskiego szpitala. W trakcie przeszukania jej torebki policjanci znaleźli niewielkie foliowe zawiniątko z roślinnym suszem. Po testach okazało się, że jest to marihuana. W tym czasie młodej dziewczynie udzielano pomocy medycznej. Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. Dziś została przesłuchana. Teraz prokurator zadecyduje o odpowiedzialności za posiadanie narkotyku. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter