UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piję razu pewnego wódkę z gościem co znany jest z tego, iż za kołnierz nie wylewa i w pewnym momencie wybełkotał : "Najgorsze to te narkotyki całe". Taka sytuacja.


Anuluj