UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piję razu pewnego wódkę z gościem co znany jest z tego, iż za kołnierz nie wylewa i w pewnym momencie wybełkotał : "Najgorsze to te narkotyki całe". Taka sytuacja.
Piję razu pewnego wódkę z gościem co znany jest z tego, iż za kołnierz nie wylewa i w pewnym momencie wybełkotał : "Najgorsze to te narkotyki całe". Taka sytuacja.