UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przez tak madrych ludzi jak ty którzy gówno wiedzą a gadają żyjemy w takim kraju ... Młodzież truje się dopalaczami , rząd dobrze wie jak temu zaradzić ale tego nie robi bo woli walczyć z wiatrakami .Rozpętuje wojne , której i tak nie wygra ... Jedynym sposobem na walke z dopalaczami jest nic innego jak LEGALIZACJA .

oczytany

Anuluj