UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez tak madrych ludzi jak ty którzy gówno wiedzą a gadają żyjemy w takim kraju ... Młodzież truje się dopalaczami , rząd dobrze wie jak temu zaradzić ale tego nie robi bo woli walczyć z wiatrakami .Rozpętuje wojne , której i tak nie wygra ... Jedynym sposobem na walke z dopalaczami jest nic innego jak LEGALIZACJA .

oczytany