Wybrany wątek opinii

Trawka jako lek - tak, nie do palenia. To jest bardzo uzależniający narkotyk, drogo kosztuje itp. .. Nie porównujcie UŻYWEK typu papierosy, alkohol. .. do marihuany.
zabawne (2015.07.29)
Przez tak madrych ludzi jak ty którzy gówno wiedzą a gadają żyjemy w takim kraju ... Młodzież truje się dopalaczami , rząd dobrze wie jak temu zaradzić ale tego nie robi bo woli walczyć z wiatrakami .Rozpętuje wojne , której i tak nie wygra ... Jedynym sposobem na walke z dopalaczami jest nic innego jak LEGALIZACJA .
oczytany (2015.07.29)
uzależnia? tylko psychicznie na zasadzie wszystko co sprawia przyjemnośc uzaleznia. .. i to koniec negatywnych skutków. .. drogie? można sobie samemu uprawiać! Oczywiście że powinniśmy porównywac legalne narkotyki do zdemnonizowanej marihuany!
szimurina (2015.07.30)
Powrót do komentarzy