Wybrany wątek opinii
Trawka jako lek - tak, nie do palenia. To jest bardzo uzależniający narkotyk, drogo kosztuje itp. .. Nie porównujcie UŻYWEK typu papierosy, alkohol. .. do marihuany.
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
Przez tak madrych ludzi jak ty którzy gówno wiedzą a gadają żyjemy w takim kraju ... Młodzież truje się dopalaczami , rząd dobrze wie jak temu zaradzić ale tego nie robi bo woli walczyć z wiatrakami .Rozpętuje wojne , której i tak nie wygra ... Jedynym sposobem na walke z dopalaczami jest nic innego jak LEGALIZACJA .
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
uzależnia? tylko psychicznie na zasadzie wszystko co sprawia przyjemnośc uzaleznia. .. i to koniec negatywnych skutków. .. drogie? można sobie samemu uprawiać! Oczywiście że powinniśmy porównywac legalne narkotyki do zdemnonizowanej marihuany!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0