A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
info do "grypsery" i przywitaja godnie zwyrodnialcow. .. umila pobyt przez kilka latek a przed zakonczeniem wyroku wysla do piachu. .. jak to mialo niedawno miejsce w Angli
Kolejny żart wymiaru "sprawiedliwości". Kiedy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi sędziami. Skąd oni ich biorą? W cywilizowanych krajach takie bydle nie wyszło by z więzienia przez kilkadziesiąt lat. Płakać się chce jak się to czyta.
Mało dla sur. .. .Dożywocie i kastracja. A w pierdlu juz sobie z nim pogadają heheh. A jej to bym kłaki z łba powyrywała i ryj obiła za kłamstwo
". .. - W naszej ocenie kara jest adekwatna do charakteru czynu i okoliczności - wyjaśniał Sławomir Karmowski z Prokuratury Okręgowej w Elblągu. .. ." Pana prokuratora chyba nieźle popier. .. Oby chłopacy pod celą zajęli się nim lepiej niż sąd
dlaczego jesteście tak okrutni ?
.. .. mam nadzieje, że pozostali osadzeni nie dadzą mu żyć w spokoju ale niestety taki zwyrodnialec ma więcej praw niż przeciętny obywatel. .. dziecko będzie cierpiało i żyło z traumą do końca życia a ten bez skrupułów wyjdzie po 9 latach i będzie chodził wolno. .. .powinien dostać dożywocie i sprzątać latryny. .. ..
Niech ktoś powie w więzieniu co on zrobił, panowie z celi może będą wiedzieć jak wymierzyć sprawiedliwość, w przeciwieństwie do "sądu"
to Kacpra puszczacie za morderstwa a taki kmiot dostaje tyle wolne żarty jak by go sądziła sędzia od Kacperka to by zawiasy były. ..
Podejzewam ze kazdy podatnik by sie zgodził na to, a żeby pieniądze ze skarbu panstwa szły na kastrowanie pedofili, już nie mówie o karze śmierci, znowelizować taką ustawe to moment każdy trzezwo myślący człowiek mysle ze tez bedzie za kastracją takich bydląt nie obrażając bydląt bo wsród zwierząt nie ma takich gwałtów. .Znowelizowac ustawe o karaniu pedofilów
kara śmierci dla takiej mendy