UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny żart wymiaru "sprawiedliwości". Kiedy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi sędziami. Skąd oni ich biorą? W cywilizowanych krajach takie bydle nie wyszło by z więzienia przez kilkadziesiąt lat. Płakać się chce jak się to czyta.