A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jesli sad wierzyl, ze ona nic nie widziala i nie wiedziala to taki sad to dupa. .. .a kto to dziecko 8miesieczne przewijal? przeciez to widac, ze porozrywal takie dzieciatko. .. ilez to dziecko musialo wycierpiec, bol nie do opisania i pewnie placzu konca nie bylo. Jak mozna tak kogos skrzywdzic?zwlaszcza niewinne i bezbronne dziecko?
wujek?!ciotka?! nie są godni aby tak do nich mówić!!!!!
Masz dziecko!?? jeżeli masz to zrozumiesz dlaczego
Jestem oburzona takim wyrokiem. Szanowni Państwo musimy wystąpić w obronie Tej dziewczynki , to bezbronne maleństwo nie stanie w Swojej obronie. Nie może liczyć na wsparcie bliskich bo ją zawiedli a tak naprawdę to ich nie ma. Wesprzyj my To niewinne Maleństwo bo jedynie w Nas nadzieja, że nie pozwolimy jej tak dalej krzywdzić.
zgwałcone wielokrotnie, połamane ręce i nogi, malutkie dziecko. Jakie trzeba mieć wielkie znajomości, żeby za to dostać tylko 9 lat, a za współudział - 9 miesięcy?
W pudle przez te 9 lat powinien być co dziennie gwałcony !!!!!
pedofile i zgwałcone mózgi, żona nic nie wie, jakaś popie, ,, ,
dobre pytanie, widać prawo takie ustalane było dla pedofilów
miejmy nadzieję, że w tej wsi już ta baba życia nie bedzie miała. Ten typ po wyjściu z pudła też.
To jakiś kpina oni prosili o wyrok co się dzieje w Elblągu w wodzie to przechodzi ludzkie pojęcie najpierw wyrok dla ratowników który uderzył w dziewczynę teraz wyrok sądu dla wujka Gabrysi trzeba coś z tym zrobić po co ten sąd pozwalniac tych sędziów po wstyd na całą Polskę