UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Podejzewam ze kazdy podatnik by sie zgodził na to, a żeby pieniądze ze skarbu panstwa szły na kastrowanie pedofili, już nie mówie o karze śmierci, znowelizować taką ustawe to moment każdy trzezwo myślący człowiek mysle ze tez bedzie za kastracją takich bydląt nie obrażając bydląt bo wsród zwierząt nie ma takich gwałtów. .Znowelizowac ustawe o karaniu pedofilów
tako..