UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .. mam nadzieje, że pozostali osadzeni nie dadzą mu żyć w spokoju ale niestety taki zwyrodnialec ma więcej praw niż przeciętny obywatel. .. dziecko będzie cierpiało i żyło z traumą do końca życia a ten bez skrupułów wyjdzie po 9 latach i będzie chodził wolno. .. .powinien dostać dożywocie i sprzątać latryny. .. ..