UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podejzewam ze kazdy podatnik by sie zgodził na to, a żeby pieniądze ze skarbu panstwa szły na kastrowanie pedofili, już nie mówie o karze śmierci, znowelizować taką ustawe to moment każdy trzezwo myślący człowiek mysle ze tez bedzie za kastracją takich bydląt nie obrażając bydląt bo wsród zwierząt nie ma takich gwałtów. .Znowelizowac ustawe o karaniu pedofilów

tako..

Anuluj